top of page

Spartan / Ocr FITTEST challenge !

Public·389 membres
Samuel Walker
Samuel Walker

Windows 10 Enterprise Indir

Windows 10 Enterprise Indir

Windows 10 Enterprise, büyük ve orta ölçekli kuruluşların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış bir işletim sistemidir. Windows 10 Enterprise, BT profesyonellerine şunları sağlar:

DOWNLOAD: https://urlca.com/2w3pHX

• Modern güvenlik tehditlerine karşı gelişmiş koruma.

• Esnek dağıtım, güncelleme ve destek seçenekleri.

• Kapsamlı cihaz ve uygulama yönetimi ve kontrolü.

Windows 10 Enterprise'ı indirmek için Microsoft Değerlendirme Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz. Burada, Windows 10 Enterprise'ın 32-bit veya 64-bit sürümlerini ISO formatında indirebilirsiniz. Ayrıca, Windows 10 Enterprise LTSC (Uzun Süreli Hizmet Kanalı) sürümünü de indirebilirsiniz. Bu sürüm, daha az sık güncellenen ve daha kararlı olan bir Windows 10 sürümüdür.

Windows 10 Enterprise'ı indirdikten sonra, bilgisayarınıza nasıl kuracağınızı size anlatan bir araç çalıştıracaksınız. Windows 10'u seçtiğinizde, Enterprise sürümü hariç tüm Windows 10 sürümleri mevcuttur. Enterprise sürümü hakkında daha fazla bilgi için, Lütfen [Lisanslama Hizmet Merkezi]'ni ziyaret edin.

Windows 10 Enterprise'ın özellikleri, performansı ve güvenliği hakkında daha fazla bilgi için, [Microsoft Değerlendirme Merkezi]'nin web sitesini inceleyebilirsiniz. Ayrıca, Windows 10 Enterprise'ın nasıl dağıtılacağı, güncelleneceği ve destekleneceği ile ilgili en son bilgileri de buradan alabilirsiniz.

Windows 10 Enterprise, işletmelerin verimliliğini, güvenliğini ve yeniliğini artırmak için tasarlanmış bir işletim sistemidir. Windows 10 Enterprise'ı indirmek için [buraya] tıklayın.

À propos

Bienvenue dans le groupe ! Vous pouvez communiquer avec d'au...
Page de groupe: Groups_SingleGroup
bottom of page